День: 31.03.2024

Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Воскресінням Христовим

Шановні жителі громади – християни західного обряду! Дорогі гості! Щиро вітаю вас із Воскресінням Христовим!

Великдень – свято справедливості, високої духовності й любові до ближнього. Через смерть та воскресіння Господнє усім нам дароване велике сподівання на щасливе і вічне життя.

Пасхальні дні сповіщають довгоочікуване «Христос Воскрес!». Через віру в Бога у кожного вселяються надія та любов, які надихають на добрі вчинки та надають зміст людському буттю.

Нехай це свято принесе до ваших осель радість. Нехай нескінченним буде джерело нашої духовності, а кожен день – додає мудрості.

Злагоди всім, здоров’я та Божого благословення! Миру та швидкої перемоги України над ворогом!

Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК