16 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Шановні жителі нашої громади!

Традиційно, у третю неділю травня, в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій.

Кількість жертв політичних репресій в Україні не піддається підрахунку. Деякі фахівці вважають, що за період від початку 20-х і до кінця 80-х років ХХ століття в Україні було заарештовано майже півтора мільйона осіб. Величезну кількість із них було розстріляно.

Ми зобов’язані про це пам’ятати, адже відновлення правди про політичні репресії і гідне вшанування жертв – це пам’ять, яка дає шанс на майбутнє без терору та пов’язаних із ним смертей.

Політичні репресії токнулися і нашого краю, і жителів нашої громади.

Пам’ятаючи страшну трагедію, яку довелося пережити українському народу, не залишаймося осторонь від важких і страшних уроків минулого і спільно будуймо нове безхмарне та щасливе життя.

З повагою