ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ: РОЗГЛЯНУТІ 5 ПИТАНЬ

Сьогодні, 23 червня, селищний голова Дмитро Павлюк провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, підготовлене працівниками служби у справах дітей селищної ради.

Розглянуті 5 питань. Стосувалися вони надання висновку про доцільність зміни місця проживання неповнолітніх дітей з матір’ю (у другому випадку – з батьком); про закріплення права користування житлом дітей-сиріт та призначення опікуна над майном дітей; про взяття під соціальний супровід сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах; про відповідальне батьківство.

Під час розгляду взяті до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов’язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми.

Були заслухані представники сторін заявників. З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, спрямовані на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей згідно з чинним законодавством.

Пресслужба Кутської селищної ради