О ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ВІДПОЧИНКОВИХ ТА РЕКРЕАЦІЙНИХ КОМПЛЕКСІВ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ

протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2». Згідно протоколу № 9 від 03.11.2021 комісією вирішено зобов’язати керівників відпочинкових і рекреаційних комплексів допускати відвідувачів у зазначені заклади виключно при наявності СОVID-19 – сертифікатів або з негативним результатом тестування на СОVID-19, який проведений не більш як за 72 години, або за наявності довідки про одужання від коронавірусної хвороби чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Портал Дія.

Також керівникам відпочинкових і рекреаційних комплексів розмістити на офіційних сайтах відпочинкових і рекреаційних комплексів інформацію про введення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, які відповідають “червоному” рівню епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID -19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2» (зі змінами).

Пресслужба Кутської селищної ради