ДО УВАГИ ПОТЕНЦІЙНИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА РІДНОГО КРАЮ!

На Івано-Франківщині, як і загалом в Україні, триває період мобілізації до лав Збройних Сил України та територіальної оборони.

Звертаємося до вас, шановні захисники рідних домівок. Вашого бойового та професійного досвіду, мужності, сміливості не вистачає усій Україні.

Якщо вам від 18 до 60 років – записуйтеся у батальйон територіальної оборони, звертайтеся до районного військкомату, не очікуйте повісток.

Саме так поступають зараз справжні патріоти нашої громади.

Окупант має бути вигнаний із рідної землі, рідної Батьківщини!

Слова вдячності для тих, хто, не роздумуючи, одними з перших зголосилися виконувати свій військовий та громадянський обов’язок.

Боятися – це природньо, але так само природньо – долати власний страх, бо у кожному всередині живе тихий герой, який любить свою землю, своїх рідних і близьких понад усе.