Держпродспоживслужба Івано-Франківщини проведе навчання з питань організації шкільного харчування у всіх територіальних громадах області

18.03.2021 р.  № 92

Головам територіальних громад Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини проведе навчання з питань організації  шкільного харчування у всіх територіальних громадах області

З 01 січня 2021 року в Україні введено в дію новий «Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти».

Тож, з метою роз’яснення нових вимог до організації харчування дітей в освітніх закладах, надання практичної та методичної допомоги, Головним управлінням Держпродспоживслужби Прикарпаття організовано проведення семінарів-навчань в територіальних громадах області.

Проведення заходів було розпочато ще в січні, триватимуть вони до кінця березня 2021 року. Враховуючи складну санітарно-епідемічну ситуацію в області, в даний час навчання переведено в дистанційний онлайн-формат.

На сьогодні спеціалісти Держпродспоживслужби охопили навчанням  44 територіальні громади області.

Дані заходи в кінцевому рахунку спрямовані на забезпечення учнів повноцінним, безпечним та збалансованим харчуванням, профілактику виникнення харчових отруєнь в закладах загальної середньої освіти, а також пропагування принципів здорового харчування.