Для ефективної протидії поширенню COVID-19 необхідно, щоб якомога більше громадян були вакциновані в найкоротші строки.

Тому необхідно, щоб українці свідомо ставилися до питань свого захисту від хвороби та не вірили фейкам про вакцинацію. За інформацією МОЗ України усі вакцини, які зареєстровані в Україні – безпечні й ефективні.

Аби уникнути захворюваності та важкого перебігу захворювання на коронавірусну інфекцію, потрібно просто прийти у найближчий пункт щеплення та зробити безкоштовне щеплення проти COVID-19.

Закликаємо жителів громади відповідально поставитися до вакцинування заради власної безпеки, своїх рідних і близьких.

Пресслужба Кутської селищної ради