ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ЛЮДЕЙ!

ЗМІНИЛАСЯ ДАТА РОБОТИ МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ по ЗАБОРУ КРОВІ для ДОНОРСТВА ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ ЗАПРОШУЄ ЖИТЕЛІВ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ до СПІВПРАЦІ

КНП «Прикарпатський обласний центр служби крові» Івано-Франківської обласної ради заготовляє цільну кров, плазму і тромбоцитну масу для потреб Збройних Сил України. У четвер, 19 липня, мобільна група зазначеного центру перебуватиме у Косівському районі.

Жителі Кутської громади, хто бажає стати донорами крові, зателефонуйте на номер 0(96)229-88-14 та вкажіть ПІБ і власний контактний номер телефону. Приймаються донори з будь-яким місцем реєстрації. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт/ID-картка та ідентифікаційний код. Допускається використання додатку «ДІЯ».