Готуймося! Як підготувати будинок до опалювального сезону

#ТепліПоради від Мінрегіону додаємо, бо #ЗимаБлизько
?❄️? Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.
Враховуючи актуальність питання, а також з метою об’єднання спільних зусиль, Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося », спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону.
Адже одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками індивідуальних будинків.
‼️Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.