Гран-прі з хореографії у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва LET’S DANCE

В Коломиї вихідними проходив Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва LET’S DANCE, учасниками якого стали 2 танцювальні колективи Кутської школи мистецтв, а також з Коломиї, П’ядиків, Городенки, Брошнів-Осади, Хмельницького. Загалом було представлено 16 хореографічних номерів різних танцювальних напрямків.

🥇 Номер 3-го класу «Веселі моряки» отримав І премію та спеціальну нагороду від журі за оригінальність.
🥇🏆 5-ий клас з Гуцульським hip-hop завоював гран-прі конкурсу LET’S DANCE.
Вітаємо дівчаток, керівника танцювальних колективів Христину БОДНАРЄВУ та батьків з високими нагородами.
Дякуємо Руслан Коник за фінансову підтримку.
Участь в конкурсі стала можливою за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість працювати та виховувати майбутнє покоління!