Грошова допомога для ВПО від міжнародної організації Action Against Hunger (ACF).

Action contre la Faim – це міжнародна організація з питань гуманітарної допомоги й розвитку, заснована у Франції в 1979 році. Неурядова, аполітична, нерелігійна й некомерційна організація, яка зосереджує свою діяльність на забезпечення потреб та дотримання прав найбільш вразливих груп населення.

Представники міжнародної гуманітарної організації AСF здійснили реєстрацію 116 сімей (261 особа) з числа внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися до Кутської громади, для отримання грошової допомоги.

Сума виплати на одну особу при цьому становить 2220 гривень на місяць. Допомога надається упродовж 3 місяців, тобто загальна сума допомоги 6660 гривень.

Дякуємо міжнародній організації Action Against Hunger (ACF) за допомогу та турботу про людей, які найбільше цього потребують.