«Гвардія наступу»: на Косівщині триває інформаційна кампанія

Сьогодні робоча група у складі представників Косівської районної військової адміністрації та районного відділу поліції зустрілася із депутатським корпусом Кутської селищної ради в рамках інформаційної кампанії в підтримку «Гвардії наступу».

Присутнім депутатам розповіли про формування підрозділів «Гвардії наступу», які мають підсилити сили оборони України у визволенні наших земель від російської навали.

Планується, що ці підрозділи складатимуться з досвідчених військовослужбовців та поліцейських і доукомплектовуватимуться добровольцями.

До «Гвардії наступу» набирають виключно на добровільних засадах у відповідності до поглядів та уподобань новобранців.

Додаткову консультацію щодо вступу до штурмових бригад можна отримати за номером гарячої лінії – 0 800 10 00 20.