Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Конкурс бізнес-грантів для підтримки мікро- та малих підприємств для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей

Конкурс бізнес-грантів для підтримки мікро- та малих підприємств для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) в межах проєкту “Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Приазов’я” за дорученням Міністерства економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини оголошує 2-ий Конкурс бізнес-грантів для підтримки мікро- та малих підприємств в Україні.

Для участі у Конкурсі запрошуються до подання проєктні заявки за одним із ЛОТів з максимальним розміром фінансування залежно від обраного ЛОТу:

ЛОТ 1. Підтримка мікро- або малих підприємств у приймаючих громадах, що забезпечують працевлаштування ВПО. Розмір гранту залежатиме від кількості осіб, які будуть працевлаштовані підприємцями у приймаючих громадах (але не більше п’яти осіб), починаючи від 1 тис. євро на одну працевлаштовану особу, але не більше аніж 3 тис. євро на п’ять працевлаштованих осіб;

ЛОТ 2. Підтримка переміщеного бізнесу із територій, які стали тимчасово окупованими внаслідок воєнних дій (на момент подання проєктної заявки), на території, які контролюються Урядом України з метою відновлення свого бізнесу, враховуючи нові потреби ринку. Розмір гранту – до 5 тис. євро;

ЛОТ 3. Підтримка бізнесу, власником якого є представник соціально-вразливих груп населення або бізнесу, де працевлаштованим є, принаймні, 30% осіб-представників таких соціально-вразливих груп: особи з інвалідністю, сім’ї із більше ніж трьома дітьми, одинокі батьки, ветерани АТО, жінки). Розмір гранту – до 5 тис. євро.

Грантові кошти надаватимуться у гривневому еквіваленті за курсом НБУ.

Цільовими областями для впровадження 2-го Конкурсу Грантової програми (за усіма трьома ЛОТами) є такі області України: Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська та Чернівецька. Проєктним заявкам з громад/міст з населенням до 30 тис. осіб, які є активними у прийнятті ВПО, надаватиметься перевага.

Підприємці, які подаватимуть проєктні заявки за ЛОТами 1 або 3, повинні продемонструвати не менше 15% від суми грантових коштів для впровадження бізнес-проєкту у вигляді його співфінансування (за рахунок вартості наданого власного обладнання, власного приміщення тощо).

Грантова підтримка надаватиметься задля економічного відродження за такими напрямками підприємницької діяльності:

1. Продовольча безпека (виробництво, переробка, ланцюги постачання, роздрібна торгівля, тощо)
2. Безпека сільського господарства (паливо, добрива, насіння, пестициди, обладнання, тощо)
3. Медична безпека та охорона здоров’я (ліки, медичні товари, наприклад, обладнання та витратні матеріали, соціально-психологічна підтримка для дітей, літніх людей, ВПО тощо)
4. Безпека транспорту та логістики (зберігання, транспортування, розподіл продуктів харчування, ліків, обладнання для виробництва продуктів та ліків, перевезення людей тощо).

На Конкурс можна подати лише ОДНУ проєктну заявку за одним із ЛОТів.

У Конкурсі на отримання гранту будуть підтримані бізнес-проєкти від таких категорій зареєстрованих і вже діючих суб‘єктів підприємницької діяльності :
• Фізичні особи-підприємці (ФОП);
• Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ);
• Фермерські господарства (ФГ), у т.ч. фермерські (сімейні) господарства (Ф(С)Г);
• Приватні підприємства (ПП).

Заявки потрібно подавати ВИКЛЮЧНО через онлайн систему прийому заявок Грантової програми.
Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 22 червня 2022 року.
Детальна інформація про Конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-проєктів та Посібник з підготовки та подання заявок на участь у Конкурсі розміщені:

• на сайті ТЦК www.ccc-tck.org.ua,
• на окремому сайті Грантової програми www.ccc.kiev.ua та;
• на сторінці ТЦК в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/ccc.creative.centre.

Для отримання додаткової інформації щодо умов Kонкурсу, процедури подання заявок та пов’язаних із цим запитань запрошуємо звертатися до Творчого центру ТЦК електронною поштою manager@ccc.kiev.ua, або за телефоном 0 (800) 406 411 з 10:00 до 18:00 у робочі дні.
Планується проведення інформаційних сесій – слідкуйте за інформацією на вище зазначених ресурсах.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *