Кутська селищна рада та її виконавчий комітет вітають із Днем народження КОЛОТИЛА СЕРГІЯ ВАСИЛЬОВИЧА, секретаря та депутата селищної ради

Прийміть щирі вітання зі святковим Днем! Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів завжди й у всьому та невтомності у Вашій щоденній праці!

Обов’язки секретаря ради передбачають високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно діяти на користь громади та захищати її інтереси. Вам це сповна вдається.

Щиро зичимо реалізації професійних та життєвих планів, а заодно сповнення всіх Ваших мрій!

Нехай завжди супроводжують Вас Божа ласка, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких!