Кутська селищна рада та її виконавчий комітет, висловлюють глибокі співчуття Василеві Дмитровичу Бернюзі

Кутська селищна рада та її виконавчий комітет, розділяючи біль втрати, висловлюють глибокі співчуття Василеві Дмитровичу Бернюзі – заступнику директора КНП “Кутська міська лікарня”, депутату Кутської селищної ради VIII демократичного скликання та родині з приводу тяжкої втрати матері – Бернюги Марії Степанівни, лікаря невролога з багаторічним стажем.

Важко віднайти слова, які би змогли зменшити душевний біль від втрати рідної Вам людини. Нехай пам’ять про неї назавжди залишиться у серцях тих, хто знав та любив її.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ…