Кутська селищна рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі слова співчуття та підтримки САЩУКУ Іванові Івановичу, старості Великорожинського старостинського округу, із приводу смерті тещі САРАБУН ОЛЕНИ ВАСИЛІВНИ.

Нехай добрий, світлий спомин про ОЛЕНУ ВАСИЛІВНУ назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, односельчан, усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була дорогою в житті, проте світлі спогади завжди будуть сильніші за смерть!

Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!