Кутською селищною радою у першому півріччі 2023 року профінансовано наступні видатки

– 6,5 млн. грн. для забезпечення проведення заходів територіальної оборони, підготовки населення до участі в русі національного спротиву та підтримки діяльності військових частин (установ) за відповідними зверненнями;

– 130,0тис. грн. для забезпечення проведення заходів з призову громадян та мобілізації людських і транспортних ресурсів.

-1,2млн.грн. передбачено у бюджеті громади на харчування дітей військовослужбовців, які несуть службу в ЗСУ, та інших пільгових категоріях дітей.

Крім того, Кутською селищною радою спільно з волонтерами та небайдужими громадянами з початку війни передано ЗСУ більше 60 автомобілів, кілька десятків тепловізорів, дронів, спеціального обладнання.