Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Лігою соціальних працівників в Україні реалізується проєкт Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ)

Лігою соціальних працівників в Україні реалізується проєкт Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику» у 15 регіонах України. Проєкт працює також в Івано-Франківській області, зокрема, у Кутській селищній територіальній громаді.

Метою проєкту є підтримка дітей та сімей через систему швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері захисту дітей та надання їх соціальних послуг, запобігання вторинній інституалізації дітей.

Однією з основних активностей проєкту є проведення належного оцінювання потреб дітей у соціальній допомозі, забезпечення соціального супроводу сімей, у які повернулись діти з інтернатних закладів та сімей опікунів/піклувальників.

Реалізується проєкт партнерськими організаціями та фахівцями із соціальної роботи Ліги соціальних працівників. У нашій громаді фахівцем із соціальної роботи проведено оцінювання потреб 7 дітей. До підтримки сімей залучаються Служба у справах дітей та відділ соціального захисту населення Кутської селищної ради.

Такі заходи підвищують виховний потенціал батьків, їх спроможність до належного виконання батьківських обов’язків та мають на меті недопущення потрапляння дітей в інституції. Адже інтернат – це не місце для дитини.

 

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *