Медаль “Доблесть Прикарпаття” для тюдівчанина Василя Вітенка

Волонтери – це невтомні люди зі сталевими нервами. Вони допомагають військовим та внутрішньо переміщеним людям, організовують збір та постачання всього необхідного і стають прикладом для інших. На них хочеться рівнятися. Василь Вітенко – це саме така людина. Наш земляк – тюдівчанин, проживає у Німеччині.

Завдяки йому та Громада Українців Тюрінгії, Ukrainische Landsleute in Thueringen e.V. Кутська громада отримує чималу кількість гуманітарної допомоги для військових та людей, які тимчасово покинули свої домівки з територій де ведуться активні бойові дії. Це речі для військових, продукти харчування, дитяче харчування, засоби гігієни, медикаменти, одяг, взуття та ін..

За свою невпинну працю, волонтер був нагороджений медаллю “Доблесть Прикарпаття” та подякою Кутської селищної ради. Дякуємо за допомогу та приклад для наслідування.

Разом до перемоги!