Минає рік з дня загибелі Захисника Сергія СМАДИЧА

Війна триває другий рік. Кожен новий місяць нагадує нам, що минають перші роковини світлої пам’яті наших Героїв.

У ці серпневі дні минулого року в громаду надійшла важка звістка. Загинув Герой Сергій Леонідович СМАДИЧ, який з перших днів війни захищав рідну землю від російських окупантів.

Сергій народився 1 червня 1974 року в селі Слобідка. Проживав у селі Рожнів. Був одружений, виховав двох дітей: сина Дениса та дочку Діану.
4 березня 2022 року Сергія мобілізували.

Служив у кулеметному взводі стрілецького батальйону. 09 серпня 2022 року, при виконанні бойового завдання, внаслідок артилерійського обстрілу завданого військовими формуваннями російської федерації біля населеного пункту Кліщіївка Донецької області, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину Герой загинув.

Пам’яті Воїна-Героя ЗСУ Сергія Смадича у Кутській громаді відбувся Кубок з футболу серед дорослих складів. Нехай добрий, світлий спомин про мужнього Захисника залишиться у серцях всіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна пам’ять, доземний уклін та щира подяка Герою!