На жаль, знову до нас з фронту надійшла сумна звістка.

З великим жалем повідомляємо, що відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за України, її свободу і незалежність, в результаті множинних осколкових поранень тіла несумісних із життям 07 березня 2024 року загинув ОСТАП’ЮК Володимир Іванович – молодший сержант, стрілець стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти в/ч А7064.

Війна забрала ще одного нашого земляка в населеному пункті Білогорівка, Сєвєродонецького району, Донецької області.

Кутська селищна рада глибоко співчуває рідним, близьким, побратимам, друзям мужнього патріота.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ВІДВАЖНОМУ ВОЇНУ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ…