Оголошення

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ, ОРЕНДАРІ ТА ВЛАСНИКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, РОЗТАШОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ КУТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Усі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном повинні сплачувати обов’язкові платежі або податки до бюджету. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

Тому нагадуємо, що громадянам, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, необхідно сплатити земельний податок за поточний рік.

За більш детальною інформацією та щодо суми зі сплати земельного податку жителям сіл, які входять до складу Кутської територіальної громади звертатися у старостати, а жителям селища Кути – в ЦНАП або земельний відділ Кутської селищної ради.