Пакунок малюка для жінок, які на даний час проживають на території Кутської громади, мають статус внутрішньо переміщених осіб і виховують дітей від 0 до 6 місяців.

В рамках проєкту «Криза в Україні – Регіональна гуманітарна допомога» (Ukraine Crisis – Regional Humanitarian Response) та за підтримки Global Affairs Canada, Ministry of Foreign Affairs of Denmark – DANIDA, RTL-Foundation, СОС Дитячі Містечка надає пакунок малюка для жінок, які на даний час проживають на території Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей та мають статус внутрішньо переміщених осіб, а саме, жінкам, які виховують дітей від 0 до 6 місяців.
Для отримання пакунку малюка жінкам необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.office.com/r/duvNCppW7z