Пам’ять про полеглих Героїв назавжди в наших серцях

30 квітня у Меморіальному сквері Івано-Франківська відбулася панахида з покладанням квітів та нагородження Героїв, на жаль, посмертно і пролунав символічний «Дзвін пам‘яті» про тих Героїв, які віддали своє життя за нашу країну, свободу та Незалежність.

Відтак – родинам загиблих захисників вручили державні та обласні нагороди. Так, орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) вручили дружині Володимира Юрійовича ПЕТРУКА

Також Володимира ПЕТРУКА нагороджено відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест». Нехай пам’ять про кожного з наших мужніх воїнів живе вічно у спогадах та молитвах! Сил рідним пережити непоправну втрату.

Вічна слава нашим полеглим захисникам.