ПЛАН виїзду мобільної медичної бригади Кутської міської лікарні в рамках проєкту з асоціацією Medecins Du Monde – Greece з 01.05.2023 по 07.05.2023р.

У рамках проєкту мобільна бригада буде виїжджати для надання безоплатних медичних послуг ВПО та усім жителям громади. Прийом будуть проводити спеціалісти різних напрямів, зокрема громадяни будуть мати змогу пройти обстеження на сучасному електрокардіографі та УЗД-апараті.

Виїзний прийом планується провести:
 04 травня з 13.00 год. для жителів с. Великий Рожин в приміщенні Великорожинського ФАПу, за адресою: вул. Н. Яремчука, 153 (в приміщенні старостату);

Отримати безкоштовну консультацію можна за адресою, яка вказана вище.