Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з 2023 Новим роком

ШАНОВНА ГРОМАДО! Рік, що минає, був найскладнішим для нашої держави. Рік нашого болю, біди і тривог. Це був рік звитяг, героїзму і подвигу наших Воїнів України. Рік волонтерів, енергетиків, лікарів, вчителів, всіх людей, які робили те, що належить робити, як би не доводилося важко.

Можливо, це був найвеличніший рік у всій українській історії. Бо ж не тільки світові, але й собі ми довели: ми – сильні і непереможні! Щиро дякую всім жителям Кутської громади за активну громадську позицію, патріотизм, співпереживання й милосердя! Дякую волонтерам і партнерам за активну благодійну діяльність, вагому і систематичну підтримку військових і внутрішньо переміщених людей!

Дякую нашим Захисникам і Захисницям за відвагу, мужність і героїзм! Хай 2023 рік здійснить найголовнішу мрію всіх українців – ПЕРЕМОГУ! Бажаю всім міцного здоров’я, добра, радості, достатку і мирного неба!

З прийдешнім Новим роком!

З повагою селищний голова Дмитро Павлюк