Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем Кутської селищної територіальної громади

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ та ГОСТІ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ! Щиро вітаю вас із 3-ю річницею Кутської селищної територіальної громади.

Це особливий день – це свято єднання. Згуртувавшись, ми стали єдиною спільнотою людей, здатних бути справжніми господарями на своїй малій батьківщині та усі досягнення, якими багата наша громада, складаються зі щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Тож і надалі, навіть у такий непростий час, прикладаймо максимум зусиль, щоб наша громада розвивалася та змінювалася на краще. Зберігаймо згуртованість та взаєморозуміння.

Щиро дякую нашим захисникам та захисницям за кожен день героїчної боротьби з російським агресором, за мужність, патріотизм та захист! Вдячний кожному, хто день у день робить все заради підтримки нашого війська.

Дякую кожному з вас, шановні жителі громади, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток громади, покращення нашого добробуту. Тож з нагоди Дня громади усім мешканцям нашого мальовничого Прикарпатського краю бажаю міцного здоров’я, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК