Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем медичного працівника

Згідно з Указом Президента України від 13 червня 2023 року, День медичного працівника в Україні тепер відзначатимуть щороку 27 липня.

Шановні працівники медичної галузі Кутської громади! Усі наші лікарі, усі наші медичні сестри, усі наші бойові медики, усі ті хто має відношення до порятунку людського життя, прийміть щирі вітання з професійним святом. Подяка вам за високий професіоналізм, моральність, лікарську честь та щоденну благородну працю.

Сьогодні, у період повномасштабної війни з росією, ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи. Щодня, ризикуючи власним здоров’ям, ви продовжуєте залишатися на передовій та рятувати життя наших жителів та захисників. Зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі.

Вічна пам’ять та шана медикам, які гідно виконували свій професійний обов’язок, рятуючи життя іншим.

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК