Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Сьогодні в Україні відзначають своє професійне свято працівники житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Шановні комунальники, у такий важкий для всіх час ви виконуєте вкрай необхідну роботу, адже забезпечуєте чистоту, порядок, життєдіяльність і комфорт нашої громади.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру. Нехай робота приносить вам задоволення, а вдячність жителів буде найвищою винагородою за вашу нелегку працю.

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК