Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем рятівника

Шановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної служби, щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника! Професія, яку ви обрали, – одна з найблагородніших. Ризикуючи своїм життям, ви першими приходите на допомогу, рятуючи життя інших людей, надаєте необхідну допомогу.

Сьогодні представники цієї професії працюють у найгарячіших точках нашої країни під артилерійськими, ракетними чи авіаційними обстрілами, самовіддано приймають участь у відбудові зруйнованих міст, підтримують бійців, що відстоюють свободу та незалежність України. Дякую вам за відданість справі, мужність та вірність обов’язку!

Також особисто хочу подякувати Володимирові Палійчуку та Миколі Федюку за багаторічне відповідальне й віддане служіння професії, громаді та її жителям.

Бажаю нашим вогнеборцям міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку та успіхів у службі на благо України! Бажаю всім сил і стійкості, особливо тим рятувальникам, які працюють у гарячих точках.

Зі святом! Все буде Україна!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК