Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем села Слобідка

Шановні мешканці села Слобідка! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня села! Це свято важливе для кожного, хто безмежно любить свою маленьку батьківщину та щодня наполегливо працює для створення комфорту в рідній стороні. Хто живе в інших місцях, але думками залишається у рідному краї.

Для жителів це день усвідомлення єдності громади. Адже зараз як ніколи ми маємо бути згуртованими та допомагати один одному вистояти й перемогти. Бажаю надійного захисту всім воїнам, які в ці хвилини на передовій захищають нашу рідну землю!

Мирного неба над головою, родинного затишку, Божого благословення, злагоди та достатку у ваших оселях!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК