Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем села Великий Рожин

Згідно зі Статутом Кутської селищної територіальної громади 14 серпня є Днем села Великий Рожин.

Шановні жителі Великого Рожина! Щиро вітаю зі святом! День села – це день, який єднає всіх мешканців та гостей нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. У такий день кожен відчуває себе частиною великої родини, яка прагне працювати та жити для процвітання рідного краю, допомагати тим, хто цього потребує.

У цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, довгожданої Перемоги та Божої благодаті. Нехай усі хороші починання приносять лише користь для рідного села. Нехай добробут панує у кожній родині. Нехай серця наповнюються прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого мирного майбутнього!

Зі святом! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК