Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Різдвом Христовим

Шановні жителі Кутської громади! Прийміть найщиріші вітання із величним святом Різдва Христового!

Це свято для кожного з нас сповнене світла і надії. Щороку ми спостерігаємо на небосхилі спалах яскравої Різдвяної зірки, та цього року вона сяє особливо. Спільний ворог об’єднав українців в одне ціле, об’єднав у боротьбі за життя. Цим самим, ми стали взірцем для всього світу. Нам завжди вистачить сил боротися, вірити і допомагати. І це нам принесе успіх – Україна переможе!

Нехай єдність завжди буде з нами – і з тими, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і з тими, хто далеко від дому боронить нашу країну, і з тими, хто змушений був поїхати далеко від рідної домівки.

Хай Різдво Христове утверджує нашу віру в перемогу та світле майбутнє, кріпить нашу громаду добром, злагодою та достатком, надихає на нові починання, звершення і здобутки!

Хай прийде благословіння Господнє у кожну родину та на нашу Україну! Христос ся рождає! Славімо його!

З повагою селищний голова Дмитро Павлюк