ПРИВІТАННЯ КУТСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДМИТРА ПАВЛЮКА З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ

Шановні жителі та гості Кутської громади! Усі наші Захисники і Захисниці! Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого, найрадіснішого та найшанованішого християнського свята – Воскресіння Христового!

Воскресіння символізує чистоту та оновлення, переосмислення життя та вчинків, взаємне прощення та порозуміння. У нинішній час незламної боротьби українців за своє життя, за свою незалежну Україну нам по особливому дорогий Великдень!

Наші щирі молитви наповнені вдячністю Богу, нашим захисникам, волонтерам, нашим друзям і партнерам з усього світу, кожній людині, яка сьогодні працює для фронту, для Перемоги. Нехай Господь своєю любов’ю та заступництвом огорне кожного захисника, кожну людину, дарує усім мир.

У дні Пасхальних свят зичу кожній родині Божої благодаті. Нехай Ваші оселі наповняться теплом та душевним спокоєм!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК