Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Різдва Христового

Шановні жителі та гості Кутської громади! Щиро вітаю всіх християн зі світлим святом – Різдвом Христовим! Цей день завжди сповнений надії та віри, любові та злагоди, а також відчуття затишку та домашнього тепла. Однак, українці вкотре не зможуть відсвяткувати Різдво як зазвичай, а у Святий вечір в особливий спосіб єднаються з тими, хто не може сісти разом до спільної вечері.

Сьогодні наші військові стоять на захисті нас та рідної Вітчизни, за що їм шана і честь, а полеглим Героям, які загинули за Україну – вічна пам’ять і слава. На Різдво усі молитви українців будуть піднесені за Перемогу над російським ворогом. Тож нехай вони будуть почутими і прийдешній рік принесе нам мир та спокій.

Нехай єдність завжди буде з нами – і з тими, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і з тими, хто далеко від дому боронить нашу країну. Хай Різдво Христове утверджує нашу віру, кріпить громаду та державу добром, злагодою і достатком, надихає на нові починання, звершення, здобутки!

Хай прийде благословіння Господнє на нашу Україну! Бережімо один одного, наші родини та нашу Батьківщину!

Христос ся рождає! СлавімоХриста!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК