Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Успіння Пресвятої Богородиці

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ! Сьогодні ми святкуємо величний день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних – Успіння Пресвятої Богородиці. За традицією свято Успіння Пресвятої Богородиці або, як кажуть у народі, Перша Пречиста, належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року, під час якого згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої.

З нагоди свята прийміть щирі привітання та побажання! Окреме вітання з храмовим святом для парафіян УГКЦ «Божого милосердя» і настоятелю храму отцеві Юрію Корпанюку та для парафіян ПЦУ «Успіння Пресвятої Богородиці» і настоятелю храму отцеві Роману Голомеджуку.

Бажаю всім міцного здоров’я, добра, злагоди та добробуту у родинах, щасливого майбутнього і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним і світлим!

Також у спільній молитві звертаємося до Божої Матері, просимо опіки та захисту над нашими Захисниками, які борються за незалежність України.

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК