Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Привітання селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Привітання селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Шановні жителі та гості Кутської громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Вже 31 рік ми маємо свою історію – історію незалежної України. 1991 року Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення вільно жити у своїй суверенній державі.

День Незалежності в серцях українців став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності. Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність, зараз з прапором наші захисники переходять у наступ і відважно стримують навалу окупантів.

Наша держава і сьогодні виборює право на свою незалежність та мирне майбутнє. А у серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений залишати свої домівки та їхати на війну. Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

День Державного прапора та день Незалежності України – це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна.

Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. З нагоди свят щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів та наснаги. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК

 

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *