Річниця з дня загибелі Захисника України, нашого земляка, Віталія Дмитровича БЛИЗНЮКА

Сьогодні, 15 листопада, – річниця з дня загибелі Захисника України, нашого земляка, Віталія Дмитровича БЛИЗНЮКА – жителя села Старі Кути. Солдат – стрілець.

Близнюк Віталій Дмитрович народився у Старих Кутах 18 липня 1976 року. Навчався у Кутській ЗОШ І – ІІІ ступенів. Працював на різних роботах.Після початку повномасштабного вторгнення окупантів на українську землю Віталій пішов захищати її цілісність.

Виконуючи свій священний обов’язок перед Батьківщиною, під час танкового обстрілу завданого військовими формуваннями російської федерації, на Бахмутському напрямку Герой загинув.

Рука російського окупанта забрала сина, чоловіка, батька, брата, друга, односельчанина, воїна. Обірвалося життя справжнього патріота, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі.

Наша громада завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав життя, захищаючи Україну.

Вічна і світла пам’ять Захиснику України!