Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Шановні керівники фермерських господарств та жителі Кутської громади!

Шановні керівники фермерських господарств та жителі Кутської громади!

Повідомляємо, що фермерські господарства та жителі Кутської громади мають право на отримання державних бюджетних коштів для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції. Для цього отримувач повинен бути зареєстрованим у Державному аграрному реєстрі, мати у власності та/або користуванні від одного до ста двадцяти гектарів земель сільськогосподарського призначення або мати у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів) чи від п’яти до п’ятисот голів маточного поголів’я кіз та/або овець, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства. Покрокова інструкція з реєстрації та користування платформою Державного аграрного реєстру за посиланням: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia

Заявка на отримання бюджетних коштів подається через особистий електронний кабінет до Державного аграрного реєстру отримувачами. На заявку накладається електронний підпис отримувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (далі – електронний підпис).

Бюджетні кошти надаються отримувачам у вигляді:

– бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 га) для провадження сільськогосподарської діяльності – у розмірі 4000 гривень на 1 гектар;
– спеціальної бюджетної дотації для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, – у розмірі 7000 гривень на одну корову;

– спеціальної бюджетної дотації для утримання маточного поголкіз та/або овець на кожну голову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, – у розмірі 2000 гривень на одну голову кіз та/або овець.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами ведення Державного аграрного реєстру після оприлюднення у Державному аграрному реєстрі оголошення про початок прийому заявок з 1 травня по 30 червня поточного року. Для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, отримувачем разом із заявкою програмними засобами ведення Державного аграрного реєстру вносяться відомості про площі посівів сільськогосподарських культур та насаджень плодово-ягідних культур і винограду.

Звертаємо увагу на те, що отримувач самостійно відстежує опрацювання своєї заявки через особистий електронний кабінет Державного аграрного реєстру та своєчасно реагує на повідомлення у ньому щодо здійснення всіх необхідних дій для руху заявки, усунення недоліків та її затвердження. У разі повернення органами Казначейства бюджетних коштів через невірно зазначені отримувачем банківські реквізити поточного рахунка отримувач у дводенний строк після надходження відповідного повідомлення від Укрдержфонду має підписати заяву про внесення змін у банківські реквізити програмними засобами ведення Державного аграрного реєстру шляхом накладання електронного підпису.

Для отримання більш детальної інформації звертатися у відділ економічного розвитку Кутської селищної ради, або за номером телефону 096 670 62 23.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *