Шановні мешканці Кутської громади!

Нагадуємо Вам про обов’язок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який зобов’язані сплачувати, як юридичні, так і фізичні особи, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Відповідно до статті 266 Податкового кодексу України платниками податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки є фізичні особи у власності яких знаходяться об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості.

У разі, якщо фізична особа, в наявності якої є об’єкт нерухомості не отримала в селищній раді або старостаті повідомлення-рішення про сплату податку, тоді необхідно звернутись до податкової інспекції щодо розміру та сплати даного податку.

Отримати повідомлення про сплату податку можна в старостаті свого населеного пункту.

Жителям селища Кути прохання звернутися до Кутської селищної ради у відділ економічного розвитку, підприємництва, регуляторної діяльності та міжнародного співробітництва для отримання повідомлення.