Щодо проведення святкових урочистостей з нагоди Першого дзвоника та організації навчального процесу 2022-2023 у закладах освіти Кутської громади

Відповідно до Протоколу №7 «Позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» при голові районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Наталії КУЧМІ, а саме п. 4 – рекомендовано керівникам закладів освіти району 01 вересня 2022 року не проводити урочисті заходи до Дня знань та свята Першого дзвоника. Натомість 01 вересня 2022 року класними керівниками у всіх закладах освіти громади були проведені Перші уроки за темою «Ми українці – честь і слава незламні». Однак, у деяких закладах громади 1 вересня були проведені святкові урочистості для учнів 1 – 11 класів, а в інших – ще планується.

На виконання доручення Прем`єр-міністра України Д. Шмигаля від 10.06.2022 № 14529/0/1-22, з урахуванням Рекомендацій щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей закладів освіти (лист Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14.06.2022 №03-1870/162-2 «Про організацію укриття працівників та дітей у закладах освіти») в Кутській територіальні громаді проведено обстеження найпростіших укриттів у закладах освіти, відповідно до висновків комісії в закладах освіти рекомендовано організувати освітній процес в очній (змішаній) формі навчання.