‼️Щодо здійснення окремих заходів правового режиму воєнного стану на території Івано – Франківської області‼️
⏺Відповідно до наказу № 4 від 01.03.2022 Івано – Франківської обласної військової адміністрації «Про здійснення окремих заходів правового режиму воєнного стану на території області» зобов’язано керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців та осіб, що здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб, вести облік осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що поселяються (поселились) на їхніх об’єктах у зв’язку із евакуацією із зони бойових дій та підпадають під дію Указу Президента України від 24.02.2022 № 69/2022 «Про загальну мобілізацію», та подавати вказану інформацію органам Національної поліції України, територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки, органам місцевого самоврядування.
⏺Особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що прибули на поселення у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій підпадають під дію Указу Президента України від 24.02.2022 № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» стати на тимчасовий військовий облік після 48 годин перебування на поселенні, але не пізніше 72 годин.
❗️За порушення законодавчих норм в умовах воєнного стану передбачена відповідальність згідно чинного законодавтсва.