Службою у справах дітей Кутської селищної ради спільно з фахівцем із соціальної роботи відділу соціального захисту населення Кутської селищної ради з учнями 7-8 класів Малорожинської гімназії було проведено тренінг «ТИ ЯК?».

На тренінгу дітям було представлено практичні поради та лайфхаки як справитися зі стресом. Проблема захисту ментального здоров’я надзвичайно загострилась з початком повномасштабного вторгнення. Разом з цим вона нанесла великий удар на ментальне здоров’я кожного українця. Хтось втратив близьких людей. Хтось отримав невиліковні рани. Хтось був на передовій. Хтось тікав з дітьми від війни. Хтось волонтерить. Хтось переживає, що робить недостатньо, щоб наблизити перемогу. Немає жодної людини, яку б не зачепила війна.

Під час війни діти часто переживають стрес. Не у всіх із них розвинеться психологічна травма, але кожна потребує підтримки. Дбати про психічне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про фізичне, тому що саме психічне здоров’я дозволяє повноцінно жити, реалізовувати свій власний потенціал та справлятися з життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також робити внесок в життя своєї спільноти.

Пам’ятаймо! Будь-яка ситуація чи період колись завершується. Життя продовжується, тому не потрібно його ставити на паузу. Ви маєте право радіти, сміятися, сумувати. Бережіть своє фізичне та психічне здоров’я!