Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з освітянами Івано-Франківська питання організації харчування дітей

26.04.2021 р.  № 134

Головам територіальних громад Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

 Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з освітянами Івано-Франківська питання організації харчування дітей

23 квітня 2021 року на платформі Cooglе Meet відбулась онлайн-нарада за участю представників Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради та керівників закладів дошкільної освіти.

Під час наради було обговорено питання порушень при постачанні у заклади дошкільної освіти міста харчових продуктів тваринного походження – молока та молокопродуктів, належного контролю з боку керівників ЗДО за організацією харчування дітей та підготовки до переходу закладів освіти на самостійне ведення бухгалтерського обліку.

Начальник Івано-Франківського управління Ірина Онищук наголосила керівникам дошкільних закладів на відповідальності за здійснення контролю за організацією харчування дітей та дотриманням вимог обігу продуктів харчування та продовольчої сировини, наявністю супровідних документів на продукцію та належним маркуванням, відповідно до вимог чинного законодавства: Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

Крім того, до присутніх доведено  «Норми харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», що затверджені Постановою КМУ від 24.03.2021 р. № 305.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *