У КУТАХ ПОКЛАЛИ КВІТИ ДО БАНЕРУ ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Неділя, 21 листопада, – День Гідності та Свободи, День вшанування патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го і восени та взимку 2013-2014 років захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.

Сьогодні, 19 листопада, у центрі Кутів, біля банеру Героям Небесної Сотні, відбулося покладання квітів як данина пам’яті усіх загиблих.

Хвилиною мовчання та щирою молитвою пам’ять тих, хто поклав своє життя на захист України, вшанували керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Ярослав Бринський, керівники структурних підрозділів селищної ради Володимир Подоляк, Людмила Миронюк, Марія Михайлишин та інші.

Пам’ятати усіх загиблих Героїв, чути одне одного, поважати свободу та гідність одне одного – це те важливе, що додає нам віри у краще майбутнє України та нашої громади.

Пресслужба Кутської селищної ради