Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

У Малому Рожині встановили меморіальну дошку у пам’ять про загиблого Воїна Іллі Боєчка

У Малому Рожині встановили меморіальну дошку у пам’ять про загиблого Воїна Іллі Боєчка

Минув рік, як на війні загинув Ілля БОЄЧКО

Невблаганно летить час. Сьогодні минає рік, як у Кутській громаді на колінах зустрічали свого Героя, який загинув у цій жорстокій війні, – Іллю Боєчка. Рік смутку та болю, спогадів та гіркої втрати…

БОЄЧКО Ілля Васильович народився 2 серпня 1979 року в селі Малий Рожин Косівського району Івано-Франківської області. 3 1985 по 1994 рік навчався в Малорожинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Два роки, з 1997 по 1999 рік, ніс військову службу в Збройних Силах України. Батько двох дітей: Наталії та Вікторії.

09 червня 2022 року був призваний до 3СУ захищати державний суверенітет та територіальну цілісність України. Служив у складі 10-ї окремої гірської-шурмової бригади «Едельвейс». Загинув 15 серпня 2022 року поблизу населеного пункту Яковлівка Бухмутського району Донецької області.

На знак вдячності за подвиг Героя на фасаді Малорожинської гімназії встановлено пам’ятну дошку земляку Іллі БОЄЧКУ. Віддати останню шану полеглому зібралися побратими Іллі, представники влади, вчителі та учні гімназії, чимало жителів громади.

Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК у своїй промові закликав усіх до єдності задля швидкої Перемоги над російським агресором. Почесне право відкрити пам’ятний знак Воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною надали дочкам загиблого Наталії і Вікторії та рідним братам Василеві і Михайлові. Отець Павло провів освячення меморіалу.

До підніжжя меморіальної дошки Героя лягли квіти пам’яті та шани… Пам’ятаймо про наших Героїв сьогодні, завтра, завжди… Схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто віддав життя за нас… Не зможемо повернути до життя полеглих Воїнів, але можемо зберегти вічну памʼять про них!

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *