У Старих Кутах відкрили меморіальну дошку місцевим жителям – ТОМ’ЮКУ Юрієві Степановичу та ТОМ’ЮКУ Гаврилові Івановичу

На фасаді Старокутського ліцею відкрили меморіальну дошку в честь жителів с. Старі Кути, – Томʼюка Юрія Степановича та Томʼюка Гаврила Івановича – які у 1875 році викупили земельну ділянку в центрі Старих Кутів та передали її громаді під будівництво початкової школи, яка у 1880 році прийняла своїх перших учнів. Відтоді в селі працює та розвивається заклад освіти.

Отець Дмитро Коцаба, отець Роман Голомеджук та отець Юрій Корпанюк провели освячення меморіальної дошки.На урочистій церемонії відкриття меморіалу були присутні заступник голови Кутської селищної ради Андрій Василькевич, начальник відділу освіти Кутської селищної ради Вікторія Шнайдер, освітяни, жителі громади. Посприяли відкриттю меморіальної дошки внук Юрія Томʼюка – Томʼюк Богдан Павлович, доцент кафедри екології, кандидат біологічних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та правнук Катеринчук Юрій Михайлович, начальник відділу ЦНАПу Косівської міської ради. До привітань приєдналися праправнуки Юрія Томʼюка, які навчаються в Старокутському ліцеї: Катеринчук Назарій, Томʼюк Микола, Томʼюк Євгенія, Секретар Дмитро, Секретар Андрій та Тарновецький Роман.