УВАГА! Доводимо до відома жителів села Старі Кути, що 25 липня 2022 року буде припинено подачу природного газу.

Косівською дільницею Снятинського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» 25 липня 2022 року по вулиці Косівській у селі Старі Кути проводитимуться планові роботи по заміні розподільчого газопроводу.

У зв’язку з цим буде відсутнє газопостачання в селі Старі Кути по таких вулицях:

Косівська, Банська, Остапівська, Глібківська, Каменець, Цикалівка, Кардашівка, Коцюбинського, Потокова, Савчукова, Пров.Садовий, Пеньківка, Лазориківська, Стуса, Шкільна, Сірка, Шевченка (частково), І. Франка (частково).

Дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.