Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Увага!!!!!! на територіії Кутської ТГ вживають необхідних заходів з локалізації сказу

Увага!!!!!! на територіії Кутської ТГ вживають необхідних заходів з локалізації сказу

◀️ Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Івано-
Франківській області встановлено сказ кота, який належав громадянину с. Великий Рожин, присілок Вишній Середній Кутської сільської громади Косівського району Івано-Франківської області.

◀️ Захворювання виявлено за результатами лабораторного дослідження методом люмінесцентної мікроскопії (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу від 17.05.2024 р. № 000985 п.м./24).

◀️ Спеціалісти Косівського відділу Коломийського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини та служби ветеринарної медицини району провели епізоотичне розслідування за даним випадком та встановили факт прямого контакту загиблої тварини з господарями (покуси, подряпини).

◀️ З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Кутської ТГ, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено неблагополучну територію, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу відповідно до Інструкції.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.
◀️ До уваги власників домашніх тварин.

Для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилася підозра або клінічні ознаки захворювання, – інформувати службу ветеринарної медицини, або доправити тварину для огляду у ветеринарну установу.

У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів, з метою попередження зараження та загибелі домашньої тварини.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *