Увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні: в Кутах вшанували подвиг учасників Революції гідності

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну.

Ще тоді Україна показала, що вона держава сильних і сміливих людей, а сьогодні, через 10 років, українці вражають світ своїм героїзмом і непохитністю. З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Кутській громаді відбувся тематичний захід, у рамках якого отці Михайло Будзан, Андрій Демчук та Володимир Росоловський провели поминальну панахиду за загиблими під час Революції Гідності.

Секретар ради Сергій Колотило виступив перед присутніми зі словами вшанування пам’яті Героїв. Декламували вірші, виконували тематичні пісні вихованці і викладачі Кутської школи мистецтв та народний аматорський ансамбль бандуристок «Сонячна струна» Будинку культури селища Кути.

Безмежна повага та честь кожному, хто б’ється за Україну.

І вічна пам’ять тим, хто у цій боротьбі віддав найцінніше – власне життя.